Wykaz podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej Nr 28 w Rzeszowie

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Podręczniki na rok szkolny 2018/2019 –  Punkt Przedszkolny – podręczniki rodzice kupują we własnym zakresie. Rodzice dzieci 5 letnich, które rozpoczną naukę w kl. I 2019/2020 jako 6 latki, zakupują podręczniki dla grupy OA.

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum otrzymają (wypożyczą) podręczniki od nauczycieli  początkiem września.
Rodzice kupują we własnym zakresie jedynie podręczniki do religii i drugiego języka obcego w kl. IV-VI.

Podręczniki na rok szkolny 2018/2019 – Szkoła Podstawowa Nr 28

Podręczniki na rok szkolny 2018/2019 – Gimnazjum Nr 5

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

podreczniki

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018 –  Punkt Przedszkolny – podręczniki rodzice kupują we własnym zakresie. (Rodzice dzieci 5 letnich, które rozpoczną naukę w kl. I 2018/2019 jako 6 latki, zakupują podręczniki dla swojej grupy wiekowej tj. 5 lat. Podręczniki przystosowane są do realizacji programu obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego.)

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018 – Szkoła Podstawowa Nr 28
Podręczniki na rok szkolny 2017/2018 – Gimnazjum Nr 5