KOCHAM SZKOŁĘ SWĄ TO MÓJ DRUGI DOM. ZAPISY UCZNIÓW DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

Zdobyliśmy I miejsce w Rzeszowie w koszykówce dziewcząt dla szkół podstawowych.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY - Uczniowie szkolnego kółka teatralnego wystawili bajkę pt. „Królewna Śnieżka w nowej odsłonie”.

BASEN KARPIK

SZKOLNY ZESPÓŁ RZESZOWIANKA

PIĘKNA I KOLOROWA SZKOŁA PO REMONCIE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W RZESZOWIE

NASZE NOWE BOISKA SPORTOWE

PIKNIK RODZINNY

NAUKA JEST DLA NAS BARDZO WAŻNA

NASZA SZKOŁA JEST NA MEDAL

ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE TO NASZE ZAINTERESOWANIA

PIKNIK RODZINNY

SZKOLNY ZESPÓŁ RZESZOWIANKA

SZKOLNY CHÓR

 

Nauczyciele


 


NAUCZYCIELE PRACUJĄCY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 28 W RZESZOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

dyrekcja szkoły

 
 

mgr Dorota Chmura – dyrektor szkoły

mgr Marlena Duliban – wicedyrektor szkoły

mgr Ewa Kasprzyk – wicedyrektor szkoły

 pedagodzy szkolni

 

 

zajęcia rewalidacyjne

 

mgr Bożena Taracińska

mgr Bożena Woźny

 

mgr Katarzyna Bilik

mgr Piotr Grundas

mgr Joanna Słota

religia mgr Renata Kurpyta 

Ks. mgr Aliaksei Papliouka 

mgr Justyna Sikora

ks. mgr Sebastian Sobkowiak

oddział przedszkolny

 

 

 

 

 

 

edukacja wczesnoszkolna

 

mgr Marzena Kucaj

mgr Krystyna Hus

mgr Renata Müller

mgr Edyta Kuśnierczyk

mgr Marlena Wolanin

mgr Marta Ciura

 

mgr Magdalena Caban

mgr Elżbieta Chom

mgr Dorota Ślimak

mgr Elżbieta Malinka

mgr Anna Markiewicz

mgr Bożena Matuszewska

mgr Renata Pelc

mgr Agata Stawarz

mgr Krystyna Szurlej

mgr Katarzyna Wanic

 język polski  

mgr Izabela Jendryassek

mgr Ewa Kasprzyk

mgr Barbara Łukasik

dr Ewa Kusz

mgr Jolanta Wielgosz

mgr Jadwiga  Zajdel

 historia  

mgr Beata Czempas

mgr Mateusz Jaworski

mgr Marzena Sowiak

języki obce  

mgr Patrycja Dereń

mgr Ewa Hus – Bednarska

mgr Lidia Leśniak

dr Barbara Misztal

mgr Anna Micał

mgr Magdalena Paśkiewicz

mgr Róża  Reizer

mgr Irena Tomaka

mgr Małgorzata Welc

mgr Bogusława Wylaź

mgr Magdalena Zięba

 matematyka  

mgr Marianna Gąsior

mgr Małgorzata Dziobak

mgr Anna Kulbida – Mróz

mgr Małgorzata Maciesowicz

mgr Monika Płocica 

mgr Agnieszka Karnas-Milaniak

 przyroda/biologia/geografia/chemia/fizyka  

 mgr Agnieszka Karnas-Milaniak

mgr Agnieszka Podgórska-Maciołek

mgr Anna Kochanek

mgr Elżbieta Salnikow

mgr Aleksandra Strzałka /

                                mgr Niemiec Joanna

 

 

 wychowanie fizyczne  

mgr Jakub Jakubowski

mgr Bogusław Karp

mgr Tomasz Kobiernik

mgr Beata Lisowska

mgr Robert Marszałek

mgr Lucyna Pelc – Żydzik

mgr Bogusław Wrona

mgr Ireneusz Zegarowicz

mgr Wioletta Zygmunt

 informatyka

 

 

mgr Dorota Dąbrowska-Opałka

mgr Marlena Duliban

mgr Małgorzata Kujda

mgr Anna Rząsa

mgr Beata Lisowska

 technika/plastyka /muzyka  

mgr Bożena Bijak

mgr Iwona Josse – Jakubiec

mgr Ewelina Łuczyszyn 

mgr Małgorzata Maciesowicz

 biblioteka  

mgr Małgorzata Buczak

mgr Barbara Mindziak /

                   mgr Anna Lorenc-Topolewicz

świetlica

mgr Monika Brzechowska-Gwiżdż

mgr Jakub Jakubowski

mgr Krystyna Kuzdro

mgr Anna Lautenszleger – Dziadura

mgr Lidia Leśniak

mgr Ewelina Łuczyszyn

mgr Iwona Tofilska – Mroczka

mgr Róża Reizer

mgr Maria Trzyna