Uwaga! do prawidłowego działania dziennika elektronicznego wymagana jest
aktualna przeglądarka internetowa.

UONET - logo_ dowiedz się jak uzyskać dostęp                               UONET - logo_ zaloguj się

W celu poprawnego logowania do e-dziennika i uniknięcia podstawowych błędów należy zweryfikować poniższe zdarzenia.

1. Do jednego adresu e-mail przypisywany jest jeden użytkownik.
  2. Przy przywracaniu dostępu do e-dziennika należy wpisać adres E-MAIL, nie wpisujemy loginu i numeru PESEL.
  3. W mailu, który system wysyła na podany adres automatycznie należy użyć linku aktywującego przypisanego do ostatniego w kolejności LOGINU.

1. Nie można podać tego samego adresu e-mail do obojga rodziców. Nie poprawne wprowadzenie danych imiennych powoduje, że system rozpoznaje osobę jako nowego użytkownika o tym samym adresie e-mail i nie wytworzy dostępu.
  2. Nazwisko i imię rodzica powinno być podane poprawnie, szczególnie w przypadku nazwisk dwuczłonowych. Niepoprawne wprowadzenie danych imiennych powoduje, że system rozpoznaje osobę jako nowego użytkownika o tym samym adresie e-mail i nie przypisze  dostępu do właściwego rodzica.
  3. Dwoje lub więcej dzieci w szkołach z dostępem do e-dziennika na jednym koncie rodzica.
  • Patrz uwagi jak wyżej.
  • Konto rodzica, przy każdym dziecku powinno być zdublowane w kartotece ucznia należy podać identyczne dane (imię i nazwisko rodzica, PESEL, e-mail). System rozpoznaje użytkownika po adresie e-mail. W przypadku konfliktu danych użytkowników o tym samym adresie e-mail, nie zostanie wygenerowany dostęp do e-dziennika.
  1. Dla rodziców, których dziecko (dzieci) zmieniło (zmienili) miejsce nauki np. ze szkoły podstawowej na gimnazjum, lub kontynuują naukę w innej placówce.
  • Patrz uwagi jak wyżej.

W przypadku dalszego występowania problemów proszę zgłosić sytuację na adres e-mail:  informatyka@zs6.resman.pl   lub nr tel stacjonarnego w szkole : 017 748 26 64, w celu wcześniejszego kontaktu z informatykiem (p. Jakub Osmyk) w sprawie dostępu rodziców, uczniów do E-dziennika a także innych kwestii informatycznych dotyczących szkoły. Jeśli rodzic chciałby przyjść i w obecności informatyka uzyskać dostęp do E-dziennika lub w innych kwestiach i problemach dotyczących spraw informatycznych to prosimy ze względów organizacyjnych aby wcześniej uzgodnił telefonicznie z informatykiem termin i dokładną godzinę spotkania.

Adres e-dziennika: https://uonetplus.resman.pl/rzeszow