GALERIA 2016/2017

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016-2017

Dzisiaj 23 czerwca 2017 zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2016-2017. Występy Szkolnego Zespołu Rzeszowianka uświetniły akademię. Do zobaczenia 4 września 2017 r.

UROCZYSTE POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS III GIMNAZJUM

W dniu 22 czerwca 2017 r. na uroczystej akademii pożegnaliśmy uczniów klas III gimnazjum kończących naszą szkołę.

X KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ BEZDOMNYCH ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA „KUNDELEK”.

5 czerwca 2017 r. odbył się X Koncert Charytatywny na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska „Kundelek”. Swoje talenty wokalne, taneczne, recytatorskie i gry na instrumentach muzycznych zaprezentowali uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Artyści dostarczyli zgromadzonej publiczności niezapomnianych wrażeń.

DZIEŃ DZIECKA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 6

Dzień Dziecka spędziliśmy na sportowo podczas gry terenowej oraz zabaw na boiskach szkolnych i placu zabaw. Pogoda była wyjątkowo piękna.

RAJD ROWEROWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 czerwca uczniowie wraz z opiekunami wyjechali na rajd rowerowy. Celem wyprawy była Lisia Góra tereny rekreacyjne nad Wisłokiem, Pogoda dopisała, humory rowerzystów również.

FOTOGALERIA PLENEROWY KONCERT SZKOLNY „NASZE GWIAZDY”

W dniu 26 maja 2017 uczniowie Zespołu Szkół Nr 6 przygotowali plenerowy KONCERT SZKOLNY „NASZE GWIAZDY”.

REKOLEKCJE 2017

„BOŻA CHWAŁA” W NASZEJ SZKOLE CZYLI REKOLEKCJE SZKOLNE.

PRZEDSTAWIENIE PROFILAKTYCZNE PT. "PRZEDZIAŁ LUDOŻERCÓW".

W dniu 27 marca 2017 roku uczniowie z klasy II c naszego gimnazjum przygotowali przedstawienie profilaktyczne pt. „Przedział ludożerców”, którego kanwą był wiersz Tadeusza Różewicza „List do ludożerców”. Słowo „ludożercy” symbolizuje ludzki egoizm, wyrachowanie, nieprzyjemność. Wspólna podróż pociągiem stała się przyczynkiem do analizy różnych postaw społecznych. Odtwórcy głównych ról wykazali się świetnym zrozumieniem tematu, a sama inscenizacja okazała się bardzo przekonywująca. Występujący na scenie uczniowie zostali nagrodzeni burzą oklasków.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY KLASY 1-3 SP

Parada uczniów z klas 1-3 SP w kolorowych wiosennych strojach.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY KLASY 4-6 SP

Parada uczniów i nauczycieli w wiosennych strojach w dniu 21 marca 2017 r.