GALERIA 2015/2016

UROCZYSTE POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS III GIMNAZJUM

W dniu 23 czerwca uczniowie klas III gimnazjum podczas uroczystej akademii na zakończenie roku szkolnego.

PIKNIK RODZINNY KLASY Id

Na podsumowanie pierwszego roku pracy klasa I d wzięła udział w klasowym pikniku rodzinnym, który miał miejsce w lasach przy miejscowości Turza.

KONCERT "NASZE TALENTY"

W dniu 22.06.2016 r. w kinie "ZORZA" odbył się KONCERT "NASZE TALENTY" z udziałem utalentowanych uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy koncert z przyjemnością.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS SZÓSTYCH 2016

23 czerwca 2016 roku uczniowie klas szóstych zakończyli rok szkolny i pożegnali się ze szkołą podstawową.

POMAGAMY ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU KUNDELEK

W II semestrze roku szkolnego 2015/2016 zorganizowaliśmy zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt. Łącznie zebrano 28 kg karmy, akcesoria dla zwierząt oraz kwotę 700 zł. Zebrane dary przekazaliśmy na rzecz bezdomnych zwierząt.

BIESZCZADY

Bieszczady Challenge 13-15 czerwca uczniowie klas Vb i Vc uczestniczyli w wycieczce pod hasłem „Bieszczady Challenge”. Pierwszego dnia wyruszyli na szlak w dolinie potoku Bereżniczka do opuszczonej łemkowskiej wsi Bereżnica Niżna. Dotarli tam przy pomocy mapy, kompasu GPS oraz wskazówek-notatek. Na szlaku musieli odnaleźć skrytki z pomocnymi wskazówkami oraz wszystkie punkty orientacyjne – ruiny cerkwi, cmentarz, młyn, stary sad oraz piwnicę. Drugiego dnia podróżowali pętlą bieszczadzką, odwiedzili zagrodę żubrów w Mucznem oraz zaporę na Zalewie Solińskim. Trzeciego dnia zaliczyli szkolenie BIESZCZADNIKA!

DZIEŃ SPORTU 2016

1 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole na sportowo.

POKAZY NAUKOWE DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

20 maja w naszej szkole zostały przedstawione pokazy, doświadczenia i eksperymenty. Była to nagroda zdobyta przez naszych uczniów za sukces w konkursie "Wykorzystanie funduszy europejskich".